E-mail: info@liam.sk
VYBERTE SI ELEKTRO
Najpredávanejšie

Kompaktný fotoaparát CANON PowerShot SX620HS, Black

CANON PowerShot SX620HS, Black

Výrobca: Canon
Katalógové číslo: 06_1072C002
EAN: 4549292057300
Dostupnosť: vypredané
176,40 € (s DPH)

-         Širokouhlý transfokátor s 25x priblížením (25-625mm f/3,2-6,6 po prepočte na kinofilm)

-         Funkcia ZoomPlus s 50× priblížením

-         HS System: 20,2 MPix CMOS snímač, procesor spracovania obrazu DIGIC 4+

-         Optický stabilizátor obrazu IS s Inteligentnou stabilizáciou

-         Vstavaný Wi-Fi modul s podporou technológie NFC

-         Zdieľané GPS skrz pripojenie k zariadeniu s GPS

-         Videosekvencie v rozlíšení Full HD (1920p) so stereofónnym zvukom

-         Tlačidlo zahájenia natáčania videosekvencie

-         Smart AUTO režim, ktorý automatický vyberá z 32 scénických režimov

-         3" (7,5 cm) LCD displej s technológiou PureColor II G

-         ECO Mode pre šetrenie batérií

 

25× ultrazoom, 25mm širokouhlý objektív:

Priblížte si vzdialené objekty a zachyťte ich detailne s pomocou 25× optického priblíženia, alebo až 50× priblíženia s funkciou ZoomPlus. Vytvárajte ešte širšie zábery s pomocou 25mm ultra-širokouhlého objektívu a vytvárajte skvelé skupinové fotografie či ohromujúce zábery krajiny. Obrovský rozsah zoomu (25-625mm) skvelo ladí s kompaktným telom superzoomu, ktoré môžete ľahko kdekoľvek prenášať vo vrecku. Objektív je opticky stabilizovaný v režime inteligentnej stabilizácie IS a jeho svetelnosť sa pohybuje v rozsahu f/3,2-6,6.

 

Systém HS System:

Systém HS System je automatický systém ktorý je navrhnutý pre zabezpečenie prvotriednej obrazovej kvality a vyniká najmä pri slabom osvetlení, keď umožňuje zachytiť skutočnú atmosféru okamžiku bez blesku alebo statívu. Pozostáva z výkonného procesora DIGIC 4+ a vysoko citlivého 20,2 MPix CMOS snímača. Tieto prvky sú základným kameňom HS systému a poskytujú vynikajúcu kvalitu obrazu pri všetkých situáciách.

 

Inteligentný optický stabilizátor IS:

Výkonný optický stabilizátor obrazu IS je dôležitý pri fotografovaní ostrých záberov za podmienok nedostatočného osvetlenia a to dokonca pri využití plného rozsahu zoomu. Optický stabilizátor obrazu IS (Image stabiliser) s Inteligentným IS automaticky vyrovnáva otrasy fotoaparátu. Zabraňuje rozostreniu fotografie a poskytuje detailné fotografie a videa aj pri plnom zoome, alebo fotografovaní z ruky pri nedostatočnej úrovni osvetlenia. Inteligentná stabilizácia obrazu IS spoločnosti Canon automaticky vyberie z 8 možností optimálny režim stabilizácie obrazu pre zaistenie jasných a detailných fotografií a videí.

 

Vstavané Wi-Fi s technológiou NFC, GPS prostredníctvom smartphone:

Vstavaný Wi-Fi modul s podporou technológie NFC umožňuje ľahké a jednoduché pripojenie k domácim bezdrôtovým sieťam, kompatibilným tlačiarňam, počítačom a k prenosným zariadeniam, ako sú smartphony alebo tablety, pre rýchle a pohodlné online zdieľanie a zálohovanie fotografií. Využívajte GPS vášho inteligentného telefónu k označeniu polohy vytvorených fotografií prostredníctvom Wi-Fi spojenia.

 

Režim Smart Auto (32 scén). Režim Hybrid Auto:

Vytvárajte pohodlne skvelé fotografie, alebo videá pomocou režimu Smart Auto, ktorý automaticky zisťuje typ fotografovanej scény a následne vyberie z 32 možností (21 pri videách) ten najlepší režim fotografovania pre dané podmienky a scénu. Režim Hybrid Auto umožňuje fotografovať v režime Smart Auto a zároveň zachytiť 4-sekundový videoklip pred každým záberom - všetky ich kombinuje do zábavného videa v rozlíšení HD (720p).

 

Videosekvencie vo Full HD rozlíšení:

Nahrávajte fantastické ozvučené videá v rozlíšení Full HD (1 080p) vo formáte MP4. Videosekvencie sú ozvučené stereofónnym zvukom a môžete pri ich natáčaní používať optický zoom. Vďaka inteligentnému stabilizátoru obrazu IS budú videá stabilnejšie, dokonca aj pri natáčaní počas chôdze, alebo z pohybujúceho sa auta. Po príchode domov sledujte a ovládajte prehrávanie videí na kompatibilnom televízore HD cez pripojenie HDMI-CEC.

 

3" (7,5 cm) LCD displej s technológiou PureColor II G:

Veľký a vysoko kvalitný 3" (7,5 cm) LCD display s širokým pozorovacím uhlom a technológiou PureColor II G umožňuje ľahký výber kompozície, bezproblémové prechádzanie ponuky Menu a príjemné prehliadanie a prehrávanie mediálneho obsahu na pamäťovej karte. Jednoduché rady a tipy vám pomáhajú porozumieť fotoaparátu a dosiahnuť tak lepších výsledkov.

 

Asistent výberu kompozície:

Pomocou asistenta výberu kompozície udržíte vo fotografiách a filmoch vzdialené objekty v zábere aj pri vysokom zoome. Pri stlačení tlačidla fotoaparát rýchlo oddiali scénu, aby ste mohli znovu nájsť požadovaný objekt, a po uvoľnení tlačidla ju behom chvíľku znova priblíži. Režim Auto dokáže sledovať pohybujúcu sa tvár a zoomovať za vás. Môžete sa tak sústrediť iba na kompozíciu.

 

Kreatívne filtre a manuálne režimy:

Dajte voľný priebeh svojej kreativite a pozdvihnite svoje fotografovanie na novú úroveň s plne ručným ovládaním rýchlosti závierky a clony. Vytvárajte nádherné detailné zábery až od 0 cm pomocou režimu Makro.

 

Funkcia Creative Shot:

S funkciou Creative Shot je ľahké dosiahnuť originalitu. Jednoducho odfotíte záber a fotoaparát analyzuje scénu a následne vygeneruje päť kreatívnych fotografií plus pôvodnú nezmenenú fotografiu - zachytíte tak objekt pomocou celej škály umeleckých a zároveň prekvapujúcich spôsobov. Vyberte kategóriu filtra a vytvárajte fotografie podľa vlastných predvolených filtrov pre funkciu Creative Shot.

 

Obsah balenia:

Fotoaparát: Canon PowerShot SX620 HS

Akumulátor: Canon NB-13L

Nabíjačka: Canon CB-2LHE a napájací kábel

Remienok: Canon WS-800

Dokumentácia: Návod, záručné listy

Zatvoriť

Tento tovar zatiaľ nemá hodnotenia.

vložiť nový komentár
Novinky e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Copyright © 2010-2024 liam.sk
Menu