E-mail: info@liam.sk
VYBERTE SI ELEKTRO

Optický kábel CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/SC, 5m

CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/SC, 5m

Výrobca: CNS Network
Katalógové číslo: 05_SKCNS-IMC0515
Dostupnosť: vypredané
9,72 € (s DPH)
Zatvoriť

Tento tovar zatiaľ nemá hodnotenia.

vložiť nový komentár
Novinky e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Copyright © 2010-2022 liam.sk
Menu