E-mail: info@liam.sk
VYBERTE SI ELEKTRO

Elektro doplnok do auta PERUZZO Pure Instinct nosič 3 bicyklov na ťažné

PERUZZO Pure Instinct nosič 3 bicyklov na ťažné

Výrobca: Peruzzo
Katalógové číslo: 06_PZ-708W-3
EAN: 8015058708305
Dostupnosť: vypredané
290,40 € (s DPH)

Firma sa datuje od roku 1972, kedy mladý Angelo Peruzzo začal s výrobou krytov reťazí bicyklov. Postupne do biznisu zatiahol celú svoju rodinu a posledných takmer 30 rokov sa venujú hlavne návrhu a výrobe nosičov bicyklov. Mnohé ich produkty sú svojimi vlastnosťami jedinečné a zákazníkmi veľmi obľúbené. Potvrdzuje to neustály nárast tržieb spoločnosti a prítomnosť ich produktov v celej európe aj v ázii, amerike a afrike. Práve rodinné hodnoty sú dobrou zárukou kvality produktov aj služieb.

 

Peruzzo je taliansky výrobca nosičov bicyklov. Je to rodinná firma ktorej sila tkvie priamo z klasických hodnôt orientácie na zákazníka, inovácie, kvality a súdržnosti rodiny. Všetky produkty sú vyrábané v taliansku vo vlastnej fabrike so zázemím lokálnych dodávateľov dielov.

 

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct je zlatou strednou cestou pre väčšinu nadšencov cyklistiky. Je univerzálny pre všetky veľkosti rámov a unesie aj tzv fat-biky so širokými kolesami. Na ťažné zariadenie ho upnete rýchloupínacou pákou s uzamykaním, takže nehrozí odcudzenie. Jednotlivé bicykle držia pevné ramená so svornými čeľusťami, preto sa nemusíte obávať poškodenia ich vzájomným dotykom. Po naložení všetkých bicyklov je možné nosič jednoducho sklopiť aby ste sa dostali aj do batožinového priestoru automobilu.

 

A to najlepšie je jeho kompaktnosť. Ak nosič nepoužívate, zložíte ho do veľmi kompaktných rozmerov a odložíte napríklad do kufra auta alebo do garáže. Pozrite si nasledujúce názorné video.

 

Základné parametre

Typ zástrčky: 13 pólová

Charakteristika:       sklopný do veľmi kompaktných rozmerov

Materiál:       galvanizovaná oceľ

Počet bicyklov:        max. 3

Nosnosť:       60 kg

Hmotnosť:     16,5 kg

Zamykanie:   áno - ťažné zariadenie / áno - bicykle

Vhodný pre E-Bike:  áno (2x E-biky)

Montáž na ŤZ:         rýchloupínací mechanizmus

Rozšírenie na ďalší bicykel:  nie

Výrobca:       Peruzzo

Sklopená funkcia:    áno

Zatvoriť

Tento tovar zatiaľ nemá hodnotenia.

vložiť nový komentár
Novinky e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Copyright © 2010-2022 liam.sk
Menu