E-mail: info@liam.sk
VYBERTE SI ELEKTRO
Najpredávanejšie

Prečo rôzne ceny?

Prečo sa v našom obchode ponúka rovnaký tovar za rôzne ceny ?

Obchod mf-elektro.sk ponúka tovar od štyroch distribútorov. Ponúkame len tovar, ktorý sa nachádza fyzicky  v štyroch rôznych skladoch a v niektorých prípadoch sa stáva, že sa rovnaký tovar nachádza vo viacerých skladoch. V takom prípade možete v našej ponuke nájsť rovnaký tovar, za rôzne ceny. Pri ponuke 40 000 tovarov je to jav výnimočný a skôr ojedinelý.

 

Porovnanie cien zrkadloviek

 

Naši dodávatelia určujú ceny podľa nákupnej ceny od výrobcu a tá závisí na množstve nakúpeného tovaru a na dobe, kedy bol tovar nakúpený. Samozrejme cena je závislá aj na iných faktoroch súvisiacich s manažovaním nákupu, predaja, skladových zásob a efektívnym hospodárením. Z toho dôvodu, je cena za tovar od rôznych dodávateľov rôzna. V takomto prípade máte vy ako zákazníci možnosť, vybrať si výrobok s najnižšou cenou a podporiť tak distribútora, ktorý ho dokáže ponúknuť za najprijateľnejšiu cenu.

 

Porovnanie cien kompaktov Canon

 

Ponúkaný tovar sa môže líšiť v jeho pomenovaní, v obrázkoch a v texte, ktorý ho popisuje. Samozrejme, ak máte nejaké pochybnosti o tom, či ide o rovnaký tovar, kontaktujte nás mailom alebo telefonicky a poskytneme vám podrobnejšie informácie. Tovar od všetkých štyroch distribútorov je predávaný s dvojročnou zárukou, s dvojročným záručným servisom a je určený pre slovenský trh.

 

Porovnanie cien videokamier Panasonic

Na obrázkoch môžete vidieť príklady rovnakých tovarov s rôznymi cenami. Ak by ste si objednali tovar s vyššou cenou od dodávateľa "A" a v našom obchode ho ponúkame lacnejšie od dodávateľa "B", na túto skutočnosť vás upozorníme a cenu za objednaný tovar znížime. 

 

Porovnanie cien telefónov Nokia

Ponuka od dodávateľov sa denne mení, tovar sa synchronizuje so skladmi v skorých ranných hodinách a preto sa može stať, že v jeden deň nájdete rovnaký tovar s dvomi rôznymi cenami, ale na druhý deň nájdete už len ponuku od drahšieho dodávateľa alebo v horšom prípade žiadnu. Tovar, ktorý sa zo skladov vypredá, sa v našom obchode nezobrazuje.

 

Želáme si, aby ste hľadaný tovar našli v našom obchode vždy za najlepšiu, najprijateľnejšiu cenu.

 

Novinky e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Copyright © 2010-2023 liam.sk
Menu